• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Явoрницькoго, буд. 46

Протокол №232М від 03.09.2026р.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

468 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
04
хв
39
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8c25b00f5c21480e81607b29935fe12d
Внутрішній номер закупівлі: 30275952
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-002493-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Святослав Ткаченко +380633409477 amysekretik@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 468 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 10:24 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 10:24 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 10:24 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴468 000.00 Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Явoрницькoго, буд. 46