-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Явoрницькoго, буд. 46
Оголошено тендер
561 600.00
UAH
Номер:
9c422db9731b47e8a3b571302bd2c319
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-002846-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
561 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Явoрницькoго, буд. 46
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 10:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМіський бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума561 600.00 UAH