• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)

1 973 875.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
20
год
16
хв
46
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e6f69d9223514f909f408ae187f71abb
Внутрішній номер закупівлі: 30275872
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-002417-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
Контактна особа: Валентина Проскуріна +380569550028 tec.vtdr2023@gmail.com http://dtec.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 973 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 10:21 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 10:21 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження: 03.09.2026 10:21 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 13:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 973 875.00 Трубки Піто (38420000-5: Прилади для вимірювання витрати, рівня, тиску та інших характеристик рідин і газів)