-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Оголошено тендер
2 368 650.00
UAH
Номер:
16746d14017b4880a593317bbcd94629
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-002433-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Заводська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Заводська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 368 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
03.09.2026 09:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 368 650.00 UAH