-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-002292-a
Завершена
11 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b37bd2bb827f410baf9bb9a1fc03407d
Внутрішній номер закупівлі:
30275741
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-002292-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИПОВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37336813
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, м.Липовець, вул. Пирогова,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Тригуб +380673781684 lipov_cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015-64210000-1 (54216210,8-додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів, що здійснюється Замовником згідно положень Закону України "Про публічні закупівлі" №922-VIII від 25.12.2025р. із змінами, з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р №1178, з використанням електронної системи закупівель "Prozorro"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015-64210000-1 (54216210,8-додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів, що здійснюється Замовником згідно положень Закону України "Про публічні закупівлі" №922-VIII від 25.12.2025р. із змінами, з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р №1178, з використанням електронної системи закупівель "Prozorro"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГЕНТСТВО "КОНСАЛТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42470109
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, місто Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П. КОРОЛЬОВА будинок 12 офіс 508
Ціна пропозиції
11 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 10:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8dbe5a72a3c24951b503227a65003539
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-002292-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГЕНТСТВО "КОНСАЛТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42470109
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, місто Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П. КОРОЛЬОВА будинок 12 офіс 508
Номер договору:
474/ЮП/В
Сума договору:
11 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
03.09.2026 10:00
Статус:
Підписаний