• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Інформаційні послуги

11 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 8dbe5a72a3c24951b503227a65003539
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-002292-a-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИПОВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГЕНТСТВО "КОНСАЛТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Номер договору: 474/ЮП/В
Дата підписання: 03.09.2026 10:00
Період дії договору: 03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 11 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015-64210000-1 (54216210,8-додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів, що здійснюється Замовником згідно положень Закону України "Про публічні закупівлі" №922-VIII від 25.12.2025р. із змінами, з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р №1178, з використанням електронної системи закупівель "Prozorro"
Код ДК 021:2015: 64216210-8 Додаткові інформаційні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 22500, Україна, Вінницька область, м.Липовець, вул. Пирогова, 9 На карті
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015-64210000-1 (54216210,8-додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів, що здійснюється Замовником згідно положень Закону України "Про публічні закупівлі" №922-VIII від 25.12.2025р. із змінами, з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р №1178, з використанням електронної системи закупівель "Prozorro"
Код ДК 021:2015: 64216210-8 Додаткові інформаційні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 22500, Україна, Вінницька область, м.Липовець, вул. Пирогова, 9 На карті