-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівель літ. "Б" та літ."Т" КНП "Одеська обласна станція переливання крові "Одеської обласної ради" за адресою: м. Одеса, пров. Бісквітний 2/3»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-002167-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 00:00)
27 452 577.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
19
дн
11
год
16
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
59b876da34ed4d38a5fb3f4c61006fc7
Внутрішній номер закупівлі:
30275621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-002167-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41485381
-
Адреса:
65000, Україна, Одеська область, м. Одеса, пр. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Олександр Веретельник +380487148535 overetelnyk@od.gov.ua https://ukb.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
27 452 577.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 10:12 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 10:12 - 23.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 10:12 - 20.09.2026 00:00
Аукціон:
з 23.09.2026 15:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 452 577.00 «Капітальний ремонт будівель літ. "Б" та літ."Т" КНП "Одеська обласна станція переливання крові "Одеської обласної ради" за адресою: м. Одеса, пров. Бісквітний 2/3»