• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Капітальний ремонт будівель літ. "Б" та літ."Т" КНП "Одеська обласна станція переливання крові "Одеської обласної ради" за адресою: м. Одеса, пров. Бісквітний 2/3»

Оголошено тендер

32 943 092.40 UAH
Номер: 744b57da80ee4a7498a7725e0425c3f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-002613-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Очікувана вартість: 32 943 092.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт будівель літ. "Б" та літ."Т" КНП "Одеська обласна станція переливання крові "Одеської обласної ради" за адресою: м. Одеса, пров. Бісквітний 2/3»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 03.09.2026 10:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описобласний бюджет
Сума32 943 092.40 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: 030326-E077DDCA
Назва проєкту: Капітальний ремонт будівель літ. "Б" та літ."Т" КНП "Одеська обласна станція переливання крові "Одеської обласної ради" за адресою: м. Одеса, пров. Бісквітний 2/3
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-030326-E077DDCA