• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Проєктні роботи по об’єкту: «Реконструкція. Модифікація герметизувального сталевого облицювання підлоги рециркуляційно-вентиляційного центру»

Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків, коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі Інтернет, адреси електронної пошти, торговельної марки (знака для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою. Достовірність інформації, зазначеної в перекладі наданих документів, завіряється учасником.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 11:00)

2 460 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
04
хв
20
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 23efa31eff0645328f207aa2d3a0ab2d
Внутрішній номер закупівлі: 30275464
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-002013-a   
Замовник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Контактна особа: Бондар Ірина Анатоліївна 380363662356 GubSV@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 460 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 10:07 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 10:07 - 19.09.2026 11:00
Період оскарження: 03.09.2026 10:07 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 460 000.00 Проєктні роботи по об’єкту: «Реконструкція. Модифікація герметизувального сталевого облицювання підлоги рециркуляційно-вентиляційного центру»