• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Проєктні роботи по об’єкту: «Реконструкція. Модифікація герметизувального сталевого облицювання підлоги рециркуляційно-вентиляційного центру»

Оголошено тендер

2 952 000.00 UAH
Номер: 4defd5def6f7414788da1f8244f1ea10
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-009818-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 2 952 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проєктні роботи по об’єкту: «Реконструкція. Модифікація герметизувального сталевого облицювання підлоги рециркуляційно-вентиляційного центру»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Дата опублікування: 27.08.2026 14:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 952 000.00 UAH