-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Труби сталеві в асортименті: Лот №1 Труби сталеві в асортименті (код 44160000-9 згідно ДК 021:2015 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби); Лот №2 Труби сталеві в асортименті (код 44160000-9 згідно ДК 021:2015-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-001203-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
5 350 696.20
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
22
год
19
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cf482d8071d14f52b3b14ddff4806f13
Внутрішній номер закупівлі:
30274652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-001203-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Муштук Олена Іванівна 380384263828 mushtuk.olena@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 350 696.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 09:34 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 09:34 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 09:34 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:14
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴537 684.20 Лот №1 Труби сталеві в асортименті (код 44160000-9 згідно ДК 021:2015 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
- Лот №2 ₴4 813 012.00 Лот №2 Труби сталеві в асортименті (код 44160000-9 згідно ДК 021:2015 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)