-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби сталеві в асортименті: Лот №1 Труби сталеві в асортименті (код 44160000-9 згідно ДК 021:2015 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби); Лот №2 Труби сталеві в асортименті (код 44160000-9 згідно ДК 021:2015-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Оголошено тендер
6 420 835.44
UAH
Номер:
65c218f424174bc09eb8db37afeab3b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-008231-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
6 420 835.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труби сталеві в асортименті: Лот №1 Труби сталеві в асортименті (код 44160000-9 згідно ДК 021:2015 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби); Лот №2 Труби сталеві в асортименті (код 44160000-9 згідно ДК 021:2015-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
21.08.2026 13:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 420 835.44 UAH