• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області

Відсутні

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 09:00)

3 631 112.54 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
19
дн
18
год
02
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: edead5a60b364c11b3d086de1005b8fb
Внутрішній номер закупівлі: 30274651
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-001196-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександр Нікітюк +380972220362 nik0972220362@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 631 112.54 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 09:34 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 09:34 - 23.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 09:34 - 20.09.2026 00:00
Аукціон: з 24.09.2026 12:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 631 112.54 Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області