• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області

Оголошено тендер

4 357 335.05 UAH
Номер: ef455b8446c34601b2c609458c3a7fc3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-000363-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 4 357 335.05 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Примітки: Відсутні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.09.2026 08:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 277 335.05 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГорішньоплавнівська
Сума3 080 000.00 UAH