• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електроди графітові спектральні

430 ВО

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:00)

145 229.29 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
08
хв
45
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cb420dd37e224f68a3b2c1bad16a1cc7
Внутрішній номер закупівлі: 30274555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-001104-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Контактна особа: ПЕРЕДРЄЄВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА 380503847607 T.Peredreeva@skhidgzk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31660000-0 Вугільні електродиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 145 229.29 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 09:30 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 09:30 - 19.09.2026 08:00
Період оскарження: 03.09.2026 09:30 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴145 229.29 Електроди графітові спектральні