• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електроди графітові спектральні

Оголошено тендер

174 275.15 UAH
Номер: ea5fc95303da4df0b97b252da3edfb17
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-001103-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Очікувана вартість: 174 275.15 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електроди графітові спектральні
Примітки: 430 ВО
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31660000-0 Вугільні електроди
Дата опублікування: 03.09.2026 09:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума174 275.15 UAH