• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мобільна туалетна кабіна (біотуалет) «Стандарт» (або еквівалент), код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

259 722.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
09
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bff6fec6f4604610a5b2adeb293b2043
Внутрішній номер закупівлі: 30274087
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-000651-a   
Замовник: КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва
Контактна особа: Рабенко Надія Михайлівна +380442803610 kp-pechersk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 259 722.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 09:04 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 09:04 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 09:04 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴259 722.50 Мобільна туалетна кабіна (біотуалет) «Стандарт» (або еквівалент), код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція