• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мобільна туалетна кабіна (біотуалет) «Стандарт» (або еквівалент), код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція

Оголошено тендер

311 667.00 UAH
Номер: a7d3b0ebd4094a3f9a2e6e56f860a21f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-000742-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва
Замовник: КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва
Очікувана вартість: 311 667.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мобільна туалетна кабіна (біотуалет) «Стандарт» (або еквівалент), код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Дата опублікування: 03.09.2026 08:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума311 667.00 UAH