-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи/Поточний ремонт (Поточний ремонт громадського будинку «Пункт здоров’я» за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, Єланецька ТГ, с. Велика Солона, вул. Центральна, буд.№6, літера «А1»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000635-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
395 340.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
16
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f41bc153e5a34d24b3a3c3ad9c3663c4
Внутрішній номер закупівлі:
30274070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000635-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄЛАНЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄЛАНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38339071
-
Адреса:
55501, Україна, Миколаївська область, смт. Єланець, вул. ПАРКОВА, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Валюшок +380637211986 elan_pmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
395 340.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 09:01 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 09:01 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 09:01 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴395 340.83 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи/Поточний ремонт