-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи/Поточний ремонт (Поточний ремонт громадського будинку «Пункт здоров’я» за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, Єланецька ТГ, с. Велика Солона, вул. Центральна, буд.№6, літера «А1»)
Оголошено тендер
395 340.83
UAH
Номер:
b4a08753e506456481692a4b2e917e0f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016325-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄЛАНЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄЛАНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38339071
-
Адреса:
55501, Україна, Миколаївська область, смт. Єланець, вул. ПАРКОВА, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄЛАНЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄЛАНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38339071
-
Адреса:
55501, Україна, Миколаївська область, смт. Єланець, вул. ПАРКОВА, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
395 340.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи/Поточний ремонт (Поточний ремонт громадського будинку «Пункт здоров’я» за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, Єланецька ТГ, с. Велика Солона, вул. Центральна, буд.№6, літера «А1»)
Примітки:
Очікувана вартість закупівлі 474409,00 грн з ПДВ (очікувана вартість закупівлі визначена відповідно до рішення № 46 від 12 березня 2026 року виконкому Єланецької селищної ради про затвердження кошторисного розрахунку вартості робіт на підставі проєктно-кошторисної документації).
Відповідно до чинних правил системи Prozorro, очікувана вартість у річному плані та оголошенні зазначається без урахування ПДВ. Зважаючи на це, математичний розрахунок очікуваної вартості становить 395 340,83 грн без ПДВ.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 17:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяЄланець
Сума395 340.83 UAH