-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легковий автомобіль (спеціалізований)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000533-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:45)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:45)
1 100 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
12
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
36acbf7b6a3145a08ea89754440368cf
Внутрішній номер закупівлі:
30273969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000533-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олексій Виговський +380503552961 alex_spx@ukr.net https://dsbt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 08:53 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 08:53 - 19.09.2026 08:45
Період оскарження:
03.09.2026 08:53 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 100 000.00 Легковий автомобіль (спеціалізований)