-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль (спеціалізований)
Оголошено тендер
1 320 000.00
UAH
Номер:
34dfd9b7a01e4d4b9527264c74842878
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-000535-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Легковий автомобіль (спеціалізований)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 08:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСубвенція відповідно до Програми Хмелівської сільської територіальної громади щодо сприяння діяльності Управління державного нагляду (контролю) у Сумській області Державної служби України з безпеки на транспорті на 2026 рік, затвердженої рішенням 68 сесії 8 скликання Хмелівської сільської ради від 21.07.2026 року
Сума1 320 000.00 UAH