-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 –33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2019 код 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000121-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 07:41)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 07:41)
816 448.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
57
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e4c036db70f74685b20d2ab9dc0f2700
Внутрішній номер закупівлі:
30273558
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000121-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38312395
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Вадимівна Добровольська +380981086366 davdnv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
816 448.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 07:46 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 07:46 - 19.09.2026 07:41
Період оскарження:
03.09.2026 07:46 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴816 448.00 ДК 021:2015 –33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2019 код 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)