-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 –33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2019 код 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
Оголошено тендер
979 737.60
UAH
Номер:
f64183f5de4a4d1f8b1ce6f65fa710a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-005463-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38312395
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38312395
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
979 737.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 –33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2019 код 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.08.2026 11:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля оголошується відповідно до запланованих потреб Замовника, без фактичного виділення бюджетних коштів на момент її оголошення. Фінансування закупівлі здійснюватиметься в межах та за наявності відповідних бюджетних асигнувань.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2000 - Охорона здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяОбухівський
Сума979 737.60 UAH