• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів Надвірнянського ліцею №1 ім. В.М. Чорновола Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)

Завершена

2 758 100.00 UAH без ПДВ
Номер: ae94515276dc4b558e9d7942bdf1cbf6
Внутрішній номер закупівлі: 30273538
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-000101-a   
Замовник: НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ В′ЯЧЕСЛАВА МАКСИМОВИЧА ЧОРНОВОЛА НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександра Марцінковська 380689904198 licej1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації . Ідентифікатор закупівлі ID UA-2026-08-18-013794-a
Очікувана вартість: 2 758 100.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Надвірнянського ліцею №1 імені В.М.Чорновола
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 18172 послуга
Період постачання до 30.11.2026
Місце постачання 78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, ВУЛИЦЯ ВЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 15 На карті
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів Надвірнянського ліцею №1 імені В.М.Чорновола
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 23836 послуга
Період постачання до 30.11.2026
Місце постачання 78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, ВУЛИЦЯ ВЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 15 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Писяжнюк М.І.
Ціна пропозиції 2 758 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 02:43
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1b77545157e341d485e03d5f173273ab
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-000101-a-a1
Постачальник: ФОП Писяжнюк М.І.
Номер договору: 1
Сума договору: 2 758 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Виписка ЄДРПОУ.pdf
pdf
Договір 1 від 28.08.2026.pdf