-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Надвірнянського ліцею №1 ім. В.М. Чорновола Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Оголошено тендер
2 758 100.00
UAH
Номер:
bfe99da4e3d9470498340b8815ffb58b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-000085-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ В′ЯЧЕСЛАВА МАКСИМОВИЧА ЧОРНОВОЛА НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20544558
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, ВУЛИЦЯ ВЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ В′ЯЧЕСЛАВА МАКСИМОВИЧА ЧОРНОВОЛА НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20544558
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, ВУЛИЦЯ ВЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 758 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів Надвірнянського ліцею №1 ім. В.М. Чорновола Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.09.2026 02:24
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
-
Дата публікації:
03.09.2026 02:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Надвірнянського ліцею №1 імені В.М.Чорновола
Кількість
18172 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів Надвірнянського ліцею №1 імені В.М.Чорновола
Кількість
23836 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума2 290 100.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНадвірнянська
Сума46 800.00 UAH