• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), Брикети паливні з деревини, Торфобрикети)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 08:00)

414 410.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
20
год
17
хв
49
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 425b138fc29b49a08e1315a398742a71
Внутрішній номер закупівлі: 30273122
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-014406-a   
Замовник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти"
Контактна особа: Олена Шулакова +380733412390 super_sonja2010@ukr.net http://hmilnyk-agro.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 414 410.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 22:13 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 22:13 - 18.09.2026 08:00
Період оскарження: 02.09.2026 22:13 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴414 410.00 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), Брикети паливні з деревини, Торфобрикети)