-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), Брикети паливні з деревини, Торфобрикети)
Оголошено тендер
414 410.00
UAH
Номер:
9e189efc212947a0b34e83d71aab7e27
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017678-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539756
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Північна, буд. 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539756
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Північна, буд. 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
414 410.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо
(Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), Брикети паливні з деревини, Торфобрикети)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
02.09.2026 21:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума414 410.00 UAH