-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт приміщення закладу загальної середньої освіти Яворівської міської ради Львівської області господарським способом ( Дошка підлоги дерев'яна шпунтована ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина )
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014373-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
286 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
48
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5e2120671c024f91ab805ce0a468999f
Внутрішній номер закупівлі:
30273095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014373-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069297
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Львівська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельниченко Ольга Романівна 380673498585 zakupivliyavorivosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
286 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 22:08 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 22:08 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 22:08 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴286 000.00 будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт приміщення закладу загальної середньої освіти Яворівської міської ради Львівської області господарським способом ( Дошка підлоги дерев'яна шпунтована ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина )