• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт приміщення закладу загальної середньої освіти Яворівської міської ради Львівської області господарським способом ( Дошка підлоги дерев'яна шпунтована ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина )

Оголошено тендер

343 200.00 UAH
Номер: af20c23b18fc43b2bb9133eae672a4c9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-017686-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 343 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт приміщення закладу загальної середньої освіти Яворівської міської ради Львівської області господарським способом ( Дошка підлоги дерев'яна шпунтована ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина )
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.09.2026 21:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЯворів
Сума343 200.00 UAH