-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги із забезпечення персоналом для виконання складських операцій)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014346-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
530 185.60
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
16
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a6cb2d3406d84a3592224b13ae209f6d
Внутрішній номер закупівлі:
30273070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014346-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Свєтікова +380671344281 a.svietikova@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
530 185.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 21:58 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 21:58 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження:
02.09.2026 21:58 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴530 185.60 ДК 021:2015 - 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги із забезпечення персоналом для виконання складських операцій)