• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги із забезпечення персоналом для виконання складських операцій

Оголошено тендер

636 222.72 UAH
Номер: ee86f09fa24540fcb1277eb00d6e02bc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-002995-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 636 222.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги із забезпечення персоналом для виконання складських операцій
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 10:52

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із забезпечення персоналом для виконання складських операцій
Код ДК 021:2015: 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума636 222.72 UAH