-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ (ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014175-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
994 735.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
09
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6846fb24742141ea82cd715c51690036
Внутрішній номер закупівлі:
30272897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014175-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДИМЕРСЬКЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32183650
-
Адреса:
07442, Україна, Київська область, Броварський район, селище міського типу Велика Димерка, вул. Бобрицька, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Щетініна +380679356001 kpvdzakupivli@ukr.net https://vdsr.gov.ua/misceve-samovryaduvannya/vikonavchi-organi/komunalni-pidpriemstva-ta-zakladi/kp-velykodymerske
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
994 735.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 20:48 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 20:48 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 20:48 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴994 735.00 Природний газ (ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо)