• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ (ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо)

Оголошено тендер

1 193 682.00 UAH
Номер: 32c1887188c04d3694205227fbaef38e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-017187-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДИМЕРСЬКЕ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДИМЕРСЬКЕ"
Очікувана вартість: 1 193 682.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ (ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування: 02.09.2026 19:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ (ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 70000 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 193 682.00 UAH