• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

ДК 021:2015: 35740000-3: Симулятори бойових дій (Комплект лазертаг з інтерактивними гранатометами для кабінету «Захист України»)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

717 125.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
37
хв
46
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: faa5c95d0c954cafb1cf84ae8fe23eb6
Внутрішній номер закупівлі: 30272855
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-014130-a   
Замовник: Йосипівський ліцей Маяківської сільської ради Одеського району Одеської області
Контактна особа: Ганна Клітинська +380971266110 anna_prozorro@ukr.net
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 717 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 20:32 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 20:32 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 20:32 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴717 125.00 ДК 021:2015: 35740000-3: Симулятори бойових дій (Комплект лазертаг з інтерактивними гранатометами для кабінету «Захист України»)