-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 35740000-3: Симулятори бойових дій (Комплект лазертаг з інтерактивними гранатометами для кабінету «Захист України»)
Оголошено тендер
860 550.00
UAH
Номер:
53ac4c64af2d43f3a854dc33cbdce665
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017415-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Йосипівський ліцей Маяківської сільської ради Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34312077
-
Адреса:
67811, Україна, Одеська область, село Йосипівка, вулиця Софіївська, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Йосипівський ліцей Маяківської сільської ради Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34312077
-
Адреса:
67811, Україна, Одеська область, село Йосипівка, вулиця Софіївська, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
860 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 35740000-3: Симулятори бойових дій (Комплект лазертаг з інтерактивними гранатометами для кабінету «Захист України»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дій
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 20:22
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Розмір бюджетного призначення в межах видатків, та очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі розрахунку очікуваної вартості товарів/послуг методом порівняння ринкових цін, беручи до уваги наказ Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (із змінами).
-
Дата публікації:
02.09.2026 20:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект лазертаг з інтерактивними гранатометами для кабінету «Захист України»
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяЙосипівка
Сума86 055.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211850 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума774 495.00 UAH