• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Польова (від будинку № 44 до будинку № 104) (окремими ділянками) в с. Росава Обухівського району Київської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)

177 608.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
17
год
42
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5525388192e34708a52d9c43015a48a2
Внутрішній номер закупівлі: 30272790
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-014066-a   
Замовник: МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Контактна особа: Ільченко Олександр Володимирович 380457451271 tender_mmtg@mmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 177 608.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 20:08 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 20:08 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 20:08 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴177 608.00 Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Польова (від будинку № 44 до будинку № 104) (окремими ділянками) в с. Росава Обухівського району Київської області