-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Польова (від будинку № 44 до будинку № 104) (окремими ділянками) в с. Росава Обухівського району Київської області
Оголошено тендер
213 129.60
UAH
Номер:
6de6de598bb540e192418347ae1c406d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-014181-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054984
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Обухівський р-н, місто Миронівка, вул. Соборності, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054984
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, Обухівський р-н, вул. Соборності, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
213 129.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Польова (від будинку № 44 до будинку № 104) (окремими ділянками) в с. Росава Обухівського району Київської області
Примітки:
Зміни до Річного плану на 2026 рік. Рішення 109 сесії VIII скликання від 25 червня 2026 року № 8588-109-VIII. Постанова КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 (пункт 10). КПКВ 0117461. Зміни щодо орієнтовного початку проведення процедури закупівлі.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.08.2026 17:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиронівка
Сума213 129.60 UAH