-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні роботи, пов'язані з випробуванням паль, на об'єкті"Реконструкція будівель літ. Ч-9 та М’-9 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» з улаштуванням захисної споруди цивільного захисту (сховища) за адресою: проспект Незалежності, 13 в м. Харків
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014031-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
2 727 751.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
02
год
02
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
77c3908545634b0d82e219ca66d3feb4
Внутрішній номер закупівлі:
30272761
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014031-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003563
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, пр. Незалежності, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Островерхов Андрій Олександрович 380577050223 tk_okb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45262000-1 Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельнихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 727 751.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 19:58 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 19:58 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 19:58 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 727 751.00 Будівельні роботи, пов'язані з випробуванням паль, на об'єкті"Реконструкція будівель літ. Ч-9 та М’-9 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» з улаштуванням захисної споруди цивільного захисту (сховища) за адресою: проспект Незалежності, 13 в м. Харків