-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні роботи, пов'язані з випробуванням паль, на об'єкті"Реконструкція будівель літ. Ч-9 та М’-9 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» з улаштуванням захисної споруди цивільного захисту (сховища) за адресою: проспект Незалежності, 13 в м. Харків
Оголошено тендер
3 273 301.00
UAH
Номер:
ab83c99019e64d5d877157567af90b8e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017269-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003563
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, пр. Незалежності, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003563
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, пр. Незалежності, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 273 301.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівельні роботи, пов'язані з випробуванням паль, на об'єкті"Реконструкція будівель літ. Ч-9 та М’-9 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» з улаштуванням захисної споруди цивільного захисту (сховища) за адресою: проспект Незалежності, 13 в м. Харків
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45262000-1 Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельних
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 19:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НЗСУ
Сума3 273 301.00 UAH