• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт вулиці Виноградна (від будинку №54 до вулиці Свободи) с. Городнє, Болградського району, Одеської області»

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад або самостійно учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

2 246 634.93 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
49
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d0746f4e03274aa798e389bbf8dacef1
Внутрішній номер закупівлі: 30272753
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-014027-a   
Замовник: Городненська сільська рада
Контактна особа: Чепразова Ольга Іванівна +380683293569 olavackaya80@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 246 634.93 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 20:08 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 20:08 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 20:08 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 246 634.93 «Поточний ремонт вулиці Виноградна (від будинку №54 до вулиці Свободи) с. Городнє, Болградського району, Одеської області»