-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вулиці Виноградна (від будинку №54 до вулиці Свободи) с. Городнє, Болградського району, Одеської області»
Оголошено тендер
2 695 961.91
UAH
Номер:
d1acd366dbf84e44b7fe58883d76b0f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017216-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Городненська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378184
-
Адреса:
68712, Україна, Одеська область, Городнє, Болградський район, вул.Широка,39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Городненська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378184
-
Адреса:
68712, Україна, Одеська область, Городнє, Болградський район, вул.Широка,39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 695 961.91 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт вулиці Виноградна (від будинку №54 до вулиці Свободи) с. Городнє, Болградського району, Одеської області»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
NK 018:2023:
2112 Вулиці та інші дороги
Дата опублікування:
02.09.2026 19:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГороднє
Сума2 695 961.91 UAH