• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медикаменти

закупівля здійснюється згідно з ПКМУ 1178 від 12.10.2022 року зі змінами

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)

78 266.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
19
хв
52
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ba4f98733fed405183f3ba4d1a906189
Внутрішній номер закупівлі: 30272715
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013990-a   
Замовник: Військова частина 2193
Контактна особа: Бак Світлана Миколаївна 380982251890 SBak@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 78 266.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 19:46 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 19:46 - 18.09.2026 16:00
Період оскарження: 02.09.2026 19:46 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴78 266.00 Медикаменти