• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Медикаменти

Оголошено тендер

83 744.62 UAH
Номер: 02f917d0bc964c25b1cb3230eacaa6b2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-017235-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 2193
Замовник: Військова частина 2193
Очікувана вартість: 83 744.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медикаменти
Примітки: закупівля здійснюється згідно з ПКМУ 1178 від 12.10.2022 року зі змінами
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 02.09.2026 19:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Азитроміцин 0,5 №3
Код ДК 021:2015: 33631400-6 Антибіотики та хіміотерапевтичні засоби для лікування дерматологічних захворювань
Кількість 300 пачка
Період постачання до 01.12.2026
Амброксол 0,03 №20
Код ДК 021:2015: 33674000-5 Препарати проти кашлю та застуди
Кількість 100 пачка
Період постачання до 01.12.2026
Амоксил 0,5 №20
Код ДК 021:2015: 33631400-6 Антибіотики та хіміотерапевтичні засоби для лікування дерматологічних захворювань
Кількість 100 пачка
Період постачання до 01.12.2026
Дексаметазон 4мг\мл -1,0 №5
Код ДК 021:2015: 33631500-7 Кортикостероїди для лікування дерматологічних захворювань та дерматологічні препарати
Кількість 100 пачка
Період постачання до 01.12.2026
Евказолін Аква 10,0
Код ДК 021:2015: 33662000-8 Лікарські засоби для лікування захворювань органів чуття
Кількість 100 пачка
Період постачання до 01.12.2026
Септефрил 0,2мг №10
Код ДК 021:2015: 33651100-9 Протибактеріальні засоби для системного застосування
Кількість 300 пачка
Період постачання до 01.12.2026
Магнію сульфат 25мг\мл -5,0 №10
Код ДК 021:2015: 33622200-8 Протигіпертонічні засоби
Кількість 20 пачка
Період постачання до 01.12.2026
Римантадин 0,05 №20
Код ДК 021:2015: 33651400-2 Противірусні засоби для системного застосування
Кількість 500 пачка
Період постачання до 01.12.2026
Но-х-ша 20мг\мл -2,0 №5
Код ДК 021:2015: 33612000-3 Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту
Кількість 40 пачка
Період постачання до 01.12.2026
Фуросемід 10мг\мл -2,0 №10
Код ДК 021:2015: 33622300-9 Сечогінні засоби
Кількість 20 пачка
Період постачання до 01.12.2026
Хлоргекседин 0,05%-100,0
Код ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби
Кількість 100 пачка
Період постачання до 01.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума83 744.62 UAH