• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

125 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
20
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 90b1f773d5844a26aeba118358fd1a6f
Внутрішній номер закупівлі: 30272708
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013983-a   
Замовник: Військова частина А2082
Контактна особа: Болдирєва Олена Вікторівна 380985877643 uk2082@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 19:47 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 19:47 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 19:47 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴125 000.00 Лінолеум