-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лінолеум комерційний
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
7626bf3f8e1a40c998df28fa372742a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017244-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А2082
×
-
Код ЄДРПОУ:
24976993
-
Адреса:
55225, Україна, Миколаївська область, село Грушівка, вулиця Лісова, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військова частина А2082
×
-
Код ЄДРПОУ:
24976993
-
Адреса:
55225, Україна, Миколаївська область, село Грушівка, вулиця Лісова, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лінолеум комерційний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 19:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЦентральне управління інженерно-інфраструктурного забезпечення Командування Сил логістики Збройних Сил України
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума150 000.00 UAH