-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інженерно-консультаційні послуги під час реконструкції «Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: __________________ обл., м. ____________, вулиця ____________, будинок _______, ________». Коригування.»
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013939-a
Оголошено українською мовою. Забезпечення не передбачено.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
1 170 833.70
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
20
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f093fd2245a04145bffb4a7a5940639f
Внутрішній номер закупівлі:
30272665
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013939-a
Замовник:
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33965532
-
Адреса:
16603, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. КОСМОНАВТІВ, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любченко Максим +380938753780 lmvmaximus84@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 170 833.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 19:34 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 19:34 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження:
02.09.2026 19:34 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 170 833.70 Інженерно-консультаційні послуги під час реконструкції «Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: __________________ обл., м. ____________, вулиця ____________, будинок _______, ________». Коригування.»