-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інженерно-консультаційні послуги під час реконструкції «Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: __________________ обл., м. ____________, вулиця ____________, будинок _______, ________». Коригування.»
Оголошено тендер
1 405 000.44
UAH
Номер:
0618c9f421e94f08bfefcecc922d7c47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017221-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33965532
-
Адреса:
16603, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. КОСМОНАВТІВ, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33965532
-
Адреса:
16603, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. КОСМОНАВТІВ, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 405 000.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інженерно-консультаційні послуги під час реконструкції «Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: __________________ обл., м. ____________, вулиця ____________, будинок _______, ________». Коригування.»
Примітки:
Замовник відноситься до юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак. Місце знаходження та юридична адреса, Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Космонавтів, 90, поштовий індекс 16600.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництва
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
02.09.2026 19:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002600 - Реалізація проекту із закупівлі безпілотних авіаційних систем та засобів моніторингу державного кордону
Сума1 405 000.44 UAH