• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Шевченка (від будинку № 5 до вулиці Васильківська) (окремими ділянками) в с. Іванівка Обухівського району Київської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)

227 171.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
12
год
17
хв
45
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f27de764e07147bfaec970d88a9e6f7c
Внутрішній номер закупівлі: 30272623
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013897-a   
Замовник: МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Контактна особа: Ільченко Олександр Володимирович 380457451271 tender_mmtg@mmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 227 171.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 19:27 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 19:27 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 19:27 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 15:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴227 171.00 Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Шевченка (від будинку № 5 до вулиці Васильківська) (окремими ділянками) в с. Іванівка Обухівського району Київської області