• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Шевченка (від будинку № 5 до вулиці Васильківська) (окремими ділянками) в с. Іванівка Обухівського району Київської області

Оголошено тендер

272 605.20 UAH
Номер: 016f6a3bf1c1419f9609fe70a1379c19
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-014214-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Замовник: МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 272 605.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Шевченка (від будинку № 5 до вулиці Васильківська) (окремими ділянками) в с. Іванівка Обухівського району Київської області
Примітки: Зміни до Річного плану на 2026 рік. Рішення 109 сесії VIII скликання від 25 червня 2026 року № 8588-109-VIII. Постанова КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 (пункт 10). КПКВ 0117461. Зміни щодо орієнтовного початку проведення процедури закупівлі.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.08.2026 17:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиронівка
Сума272 605.20 UAH